W dniu 30 sierpnia na boisku TPS Winogrady oraz Orliku na Oś. Wichrowe Wzgórza odbędzie się V Turniej im. Mariana Rogowskiego – założyciela naszego klubu.
Program turnieju:
9:00 – 12:00 TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN (czyli drużyny kolegów z podwórka)
I grupa – do lat 12
II grupa – 13-16 lat
III grupa – powyżej 16 lat
Drużyny w składzie 5-7 os. zgłaszają kapitanowie drużyn w biurze ODK Bajka Oś. Wichrowe Wzgórza 124 w godzinach 10:00 – 15:00
ORLIK E1 – drużyny klubowe
MŁODZIK D1 – drużyny klubowe
Zbiórka zawodników przy boisku Orlik
9:00 losowanie i rozpoczęcie rozgrywek
12:00 oficjalne otwarcie turnieju
14:00 wręczenie pucharów i medali
W trakcie turnieju wybrany zostanie „Król Strzelców” i „Doskonały Bramkarz”
Serdecznie zapraszamy!
Seniorzy ((Tr. Janyga) wtorek o 19:00 orlik, środa i czwartek 18:30 główne boisko.
Juniorzy starsi (Tr Janyga) czwartek 13:00
Trampkarze C1 (Tr. Bartecki) środa 14:00
Młodzicy D2 (Tr. Bąk) w tym tygodniu na obozie w Ustce
Orliki E1 (Tr. Matouszek) wtorek i czwartek o 16:00
Orliki E2/E3 (Tr. Czarnecki) środa 16:00
Seniorzy rozpoczynają sezon. Już w najbliższą sobotę o 13:00 na własnym boisku podejmujemy drużynę Orkana Konarzewo. Zapraszamy na mecz
Terminarz rozgrywek ligi: POZNAŃ: KLASA OKRĘGOWA GRUPA WSCH.
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014
1 | STELLA Luboń | – KOTWICA Kórnik | 2014-08-23 | 17:00 | Szkolna , Luboń | |
2 | CONCORDIA Murowana Goślina | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-08-23 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
3 | OTPS WINOGRADY Poznań | – ORKAN Konarzewo | 2014-08-23 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
4 | Luboński 1943 Luboń | – PIAST Kobylnica | 2014-08-23 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
5 | VITCOVIA Witkowo | – POLONIA Poznań | 2014-08-23 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
6 | WEŁNA Rogoźno | – SUCHARY Suchy Las | 2014-08-23 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
7 | KŁOS Zaniemyśl | – WARTA Śrem | 2014-08-23 | 12:30 | Poznańska 28, Zaniemyśl |
Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
8 | KOTWICA Kórnik | – WARTA Śrem | 2014-08-30 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
9 | SUCHARY Suchy Las | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-08-30 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
10 | POLONIA Poznań | – WEŁNA Rogoźno | 2014-08-31 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
11 | PIAST Kobylnica | – VITCOVIA Witkowo | 2014-08-31 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
12 | ORKAN Konarzewo | – Luboński 1943 Luboń | 2014-08-30 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
13 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-08-30 | 16:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
14 | STELLA Luboń | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-08-30 | 17:00 | Szkolna , Luboń |
Kolejka 3 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
15 | KOTWICA Kórnik | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-09-03 | 17:30 | Leśna 6, Kórnik | |
16 | OTPS WINOGRADY Poznań | – STELLA Luboń | 2014-09-06 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
17 | Luboński 1943 Luboń | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-09-06 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
18 | VITCOVIA Witkowo | – ORKAN Konarzewo | 2014-09-06 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
19 | WEŁNA Rogoźno | – PIAST Kobylnica | 2014-09-06 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
20 | KŁOS Zaniemyśl | – POLONIA Poznań | 2014-09-06 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
21 | WARTA Śrem | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-06 | 17:00 | Poznańska 15, Śrem |
Kolejka 4 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
22 | KOTWICA Kórnik | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-13 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
23 | POLONIA Poznań | – WARTA Śrem | 2014-09-14 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
24 | PIAST Kobylnica | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-09-14 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
25 | ORKAN Konarzewo | – WEŁNA Rogoźno | 2014-09-13 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
26 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – VITCOVIA Witkowo | 2014-09-14 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
27 | STELLA Luboń | – Luboński 1943 Luboń | 2014-09-13 | 16:00 | Szkolna , Luboń | |
28 | CONCORDIA Murowana Goślina | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-09-13 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina |
Kolejka 5 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
29 | OTPS WINOGRADY Poznań | – KOTWICA Kórnik | 2014-09-20 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
30 | Luboński 1943 Luboń | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-09-20 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
31 | VITCOVIA Witkowo | – STELLA Luboń | 2014-09-20 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
32 | WEŁNA Rogoźno | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-09-20 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
33 | KŁOS Zaniemyśl | – ORKAN Konarzewo | 2014-09-20 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
34 | WARTA Śrem | – PIAST Kobylnica | 2014-09-20 | 16:00 | Poznańska 15, Śrem | |
35 | SUCHARY Suchy Las | – POLONIA Poznań | 2014-09-20 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las |
Kolejka 6 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
36 | KOTWICA Kórnik | – POLONIA Poznań | 2014-09-27 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
37 | PIAST Kobylnica | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-28 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
38 | ORKAN Konarzewo | – WARTA Śrem | 2014-09-27 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
39 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-09-28 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
40 | STELLA Luboń | – WEŁNA Rogoźno | 2014-09-27 | 16:00 | Szkolna , Luboń | |
41 | CONCORDIA Murowana Goślina | – VITCOVIA Witkowo | 2014-09-27 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
42 | OTPS WINOGRADY Poznań | – Luboński 1943 Luboń | 2014-09-27 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto |
Kolejka 7 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
43 | Luboński 1943 Luboń | – KOTWICA Kórnik | 2014-10-04 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
44 | VITCOVIA Witkowo | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-10-04 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
45 | WEŁNA Rogoźno | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-10-04 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
46 | KŁOS Zaniemyśl | – STELLA Luboń | 2014-10-04 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
47 | WARTA Śrem | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-10-04 | 16:00 | Poznańska 15, Śrem | |
48 | SUCHARY Suchy Las | – ORKAN Konarzewo | 2014-10-04 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
49 | POLONIA Poznań | – PIAST Kobylnica | 2014-10-05 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto |
Kolejka 8 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
50 | KOTWICA Kórnik | – PIAST Kobylnica | 2014-10-11 | 15:00 | Leśna 6, Kórnik | |
51 | ORKAN Konarzewo | – POLONIA Poznań | 2014-10-11 | 15:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
52 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – SUCHARY Suchy Las | 2014-10-12 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
53 | STELLA Luboń | – WARTA Śrem | 2014-10-11 | 15:00 | Szkolna , Luboń | |
54 | CONCORDIA Murowana Goślina | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-10-11 | 15:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
55 | OTPS WINOGRADY Poznań | – WEŁNA Rogoźno | 2014-10-11 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
56 | Luboński 1943 Luboń | – VITCOVIA Witkowo | 2014-10-11 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń |
Kolejka 9 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
57 | VITCOVIA Witkowo | – KOTWICA Kórnik | 2014-10-18 | 15:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
58 | WEŁNA Rogoźno | – Luboński 1943 Luboń | 2014-10-18 | 15:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
59 | KŁOS Zaniemyśl | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-10-18 | 15:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
60 | WARTA Śrem | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-10-18 | 15:00 | Poznańska 15, Śrem | |
61 | SUCHARY Suchy Las | – STELLA Luboń | 2014-10-18 | 15:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
62 | POLONIA Poznań | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-10-19 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
63 | PIAST Kobylnica | – ORKAN Konarzewo | 2014-10-19 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn |
Rozpoczął się obóz w Ustce. Roczniki 2000/2001, 2002 i 2004/2005 przez tydzień będą trenować na obiektach sportowych w Ustce. Zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie. Piłkarzom życzymy wytrwałości a trenerom cierpliwości
Młodzicy D2 (rocznik 2003) – pierwszy trening w nowym sezonie we wtorek 12.08.2014 o godz. 17:30 – zapraszamy!
Z przyjemnością ogłaszamy że w dniu dzisiejszym kilkanaście minut po północy nasz trener Dominik Janyga został szczęśliwym ojcem małej Laury. Gratulujemy Rodzicom w imieniu całego klubu
Pierwszy trening juniorów starszych (rocznik 96/97) odbędzie się we wtorek 5.08 o 17:15 na Orliku. Zapraszamy także zawodników spoza klubu którzy chcieliby zagrać w naszej drużynie. Nowych zawodników prosimy o kontakt (wiadomość prywatna na facebooku lub email info@tpswinogrady.pl
Terminarz rozgrywek ligi: POZNAŃ: KLASA OKRĘGOWA GRUPA WSCH.
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014
1 | STELLA Luboń | – KOTWICA Kórnik | 2014-08-23 | 17:00 | Szkolna , Luboń | |
2 | CONCORDIA Murowana Goślina | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-08-23 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
3 | OTPS WINOGRADY Poznań | – ORKAN Konarzewo | 2014-08-23 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
4 | Luboński 1943 Luboń | – PIAST Kobylnica | 2014-08-23 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
5 | VITCOVIA Witkowo | – POLONIA Poznań | 2014-08-23 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
6 | WEŁNA Rogoźno | – SUCHARY Suchy Las | 2014-08-23 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
7 | KŁOS Zaniemyśl | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-08-23 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl |
Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
8 | KOTWICA Kórnik | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-08-30 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
9 | SUCHARY Suchy Las | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-08-30 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
10 | POLONIA Poznań | – WEŁNA Rogoźno | 2014-08-31 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
11 | PIAST Kobylnica | – VITCOVIA Witkowo | 2014-08-31 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
12 | ORKAN Konarzewo | – Luboński 1943 Luboń | 2014-08-30 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
13 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-08-31 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
14 | STELLA Luboń | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-08-30 | 17:00 | Szkolna , Luboń |
Kolejka 3 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
15 | KOTWICA Kórnik | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-09-03 | 17:30 | Leśna 6, Kórnik | |
16 | OTPS WINOGRADY Poznań | – STELLA Luboń | 2014-09-06 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
17 | Luboński 1943 Luboń | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-09-06 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
18 | VITCOVIA Witkowo | – ORKAN Konarzewo | 2014-09-06 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
19 | WEŁNA Rogoźno | – PIAST Kobylnica | 2014-09-06 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
20 | KŁOS Zaniemyśl | – POLONIA Poznań | 2014-09-06 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
21 | KS 1999 Łopuchowo | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-06 | 16:00 | Łopuchowo |
Kolejka 4 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
22 | KOTWICA Kórnik | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-13 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
23 | POLONIA Poznań | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-09-14 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
24 | PIAST Kobylnica | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-09-14 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
25 | ORKAN Konarzewo | – WEŁNA Rogoźno | 2014-09-13 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
26 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – VITCOVIA Witkowo | 2014-09-14 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
27 | STELLA Luboń | – Luboński 1943 Luboń | 2014-09-13 | 16:00 | Szkolna , Luboń | |
28 | CONCORDIA Murowana Goślina | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-09-13 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina |
Kolejka 5 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
29 | OTPS WINOGRADY Poznań | – KOTWICA Kórnik | 2014-09-20 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
30 | Luboński 1943 Luboń | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-09-20 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
31 | VITCOVIA Witkowo | – STELLA Luboń | 2014-09-20 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
32 | WEŁNA Rogoźno | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-09-20 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
33 | KŁOS Zaniemyśl | – ORKAN Konarzewo | 2014-09-20 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
34 | KS 1999 Łopuchowo | – PIAST Kobylnica | 2014-09-20 | 16:00 | Łopuchowo | |
35 | SUCHARY Suchy Las | – POLONIA Poznań | 2014-09-20 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las |
Kolejka 6 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
36 | KOTWICA Kórnik | – POLONIA Poznań | 2014-09-27 | 16:00 | Leśna 6, Kórnik | |
37 | PIAST Kobylnica | – SUCHARY Suchy Las | 2014-09-28 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
38 | ORKAN Konarzewo | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-09-27 | 16:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
39 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-09-28 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
40 | STELLA Luboń | – WEŁNA Rogoźno | 2014-09-27 | 16:00 | Szkolna , Luboń | |
41 | CONCORDIA Murowana Goślina | – VITCOVIA Witkowo | 2014-09-27 | 16:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
42 | OTPS WINOGRADY Poznań | – Luboński 1943 Luboń | 2014-09-27 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto |
Kolejka 7 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
43 | Luboński 1943 Luboń | – KOTWICA Kórnik | 2014-10-04 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
44 | VITCOVIA Witkowo | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-10-04 | 16:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
45 | WEŁNA Rogoźno | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-10-04 | 16:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
46 | KŁOS Zaniemyśl | – STELLA Luboń | 2014-10-04 | 16:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
47 | KS 1999 Łopuchowo | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-10-04 | 16:00 | Łopuchowo | |
48 | SUCHARY Suchy Las | – ORKAN Konarzewo | 2014-10-04 | 16:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
49 | POLONIA Poznań | – PIAST Kobylnica | 2014-10-05 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto |
Kolejka 8 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
50 | KOTWICA Kórnik | – PIAST Kobylnica | 2014-10-11 | 15:00 | Leśna 6, Kórnik | |
51 | ORKAN Konarzewo | – POLONIA Poznań | 2014-10-11 | 15:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
52 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – SUCHARY Suchy Las | 2014-10-12 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
53 | STELLA Luboń | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-10-11 | 15:00 | Szkolna , Luboń | |
54 | CONCORDIA Murowana Goślina | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-10-11 | 15:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
55 | OTPS WINOGRADY Poznań | – WEŁNA Rogoźno | 2014-10-11 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
56 | Luboński 1943 Luboń | – VITCOVIA Witkowo | 2014-10-11 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń |
Kolejka 9 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
57 | VITCOVIA Witkowo | – KOTWICA Kórnik | 2014-10-18 | 15:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
58 | WEŁNA Rogoźno | – Luboński 1943 Luboń | 2014-10-18 | 15:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
59 | KŁOS Zaniemyśl | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-10-18 | 15:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
60 | KS 1999 Łopuchowo | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-10-18 | 15:00 | Łopuchowo | |
61 | SUCHARY Suchy Las | – STELLA Luboń | 2014-10-18 | 15:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
62 | POLONIA Poznań | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-10-19 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
63 | PIAST Kobylnica | – ORKAN Konarzewo | 2014-10-19 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn |
Kolejka 10 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
64 | KOTWICA Kórnik | – ORKAN Konarzewo | 2014-10-25 | 15:00 | Leśna 6, Kórnik | |
65 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – PIAST Kobylnica | 2014-10-26 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki | |
66 | STELLA Luboń | – POLONIA Poznań | 2014-10-25 | 15:00 | Szkolna , Luboń | |
67 | CONCORDIA Murowana Goślina | – SUCHARY Suchy Las | 2014-10-25 | 15:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
68 | OTPS WINOGRADY Poznań | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-10-25 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
69 | Luboński 1943 Luboń | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-10-25 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
70 | VITCOVIA Witkowo | – WEŁNA Rogoźno | 2014-10-25 | 15:00 | Sportowa 15, Witkowo |
Kolejka 11 w dniach 02-11-2014
71 | WEŁNA Rogoźno | – KOTWICA Kórnik | 2014-11-02 | 14:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno | |
72 | KŁOS Zaniemyśl | – VITCOVIA Witkowo | 2014-11-02 | 14:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
73 | KS 1999 Łopuchowo | – Luboński 1943 Luboń | 2014-11-02 | 14:00 | Łopuchowo | |
74 | SUCHARY Suchy Las | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-11-02 | 14:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
75 | POLONIA Poznań | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-11-02 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
76 | PIAST Kobylnica | – STELLA Luboń | 2014-11-02 | 14:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
77 | ORKAN Konarzewo | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-11-02 | 14:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo |
Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014
78 | KOTWICA Kórnik | – WIELKOPOLSKA Komorniki | 2014-11-08 | 14:00 | Leśna 6, Kórnik | |
79 | STELLA Luboń | – ORKAN Konarzewo | 2014-11-08 | 14:00 | Szkolna , Luboń | |
80 | CONCORDIA Murowana Goślina | – PIAST Kobylnica | 2014-11-08 | 14:00 | Mściszewska 21, Murowana Goślina | |
81 | OTPS WINOGRADY Poznań | – POLONIA Poznań | 2014-11-08 | 13:00 | Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto | |
82 | Luboński 1943 Luboń | – SUCHARY Suchy Las | 2014-11-08 | 12:00 | Rzeczna 2, Luboń | |
83 | VITCOVIA Witkowo | – KS 1999 Łopuchowo | 2014-11-08 | 14:00 | Sportowa 15, Witkowo | |
84 | WEŁNA Rogoźno | – KŁOS Zaniemyśl | 2014-11-08 | 14:00 | Wielka Poznańska 128, Rogoźno |
Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014
85 | KŁOS Zaniemyśl | – KOTWICA Kórnik | 2014-11-15 | 13:00 | Poznańska 28, Zaniemyśl | |
86 | KS 1999 Łopuchowo | – WEŁNA Rogoźno | 2014-11-15 | 13:00 | Łopuchowo | |
87 | SUCHARY Suchy Las | – VITCOVIA Witkowo | 2014-11-15 | 14:00 | Poziomkowa , Suchy Las | |
88 | POLONIA Poznań | – Luboński 1943 Luboń | 2014-11-16 | 11:00 | Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto | |
89 | PIAST Kobylnica | – OTPS WINOGRADY Poznań | 2014-11-15 | 13:00 | Swarzędzka 54, Gruszczyn | |
90 | ORKAN Konarzewo | – CONCORDIA Murowana Goślina | 2014-11-15 | 14:00 | Poznańska 8 a, Konarzewo | |
91 | WIELKOPOLSKA Komorniki | – STELLA Luboń | 2014-11-15 | 14:00 | Jeziorna 5, Komorniki |
Pierwszy trening 15.07 o godzinie 17.30,
następne: 17.07, 22.07, 24.07, o godzinie 19.00.
W następnych tygodniach odbywać będą się trzy treningi w tygodniu, plus trening bramkarski.
Z uwagi na remont murawy,przez pierwsze dwa tygodnie treningi odbywać się będą na orliku.
Gry kontrolne:
19.07 godz. 16.00 OTPS – Wiara Lecha
26.07 godz. do ust. OTPS – Warta Poznań CLJ
02.08 godz. do ust. OTPS – Pogoń Lwówek
09.08 termin wolny
17.08 godz. do ust. OTPS – Orkan Jarosławiec