Sezon 2016/2017 zakończony. Wszystkie nasze drużyny pokazały się z dobrej strony a niektóre z nich znacząco poprawiły swoje osiągnięcia w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Dziękujemy za wspólną pracę wszystkim zawodnikom, trenerom, kierownikom drużyn, działaczom i sponsorom. Teraz czas na odpoczynek i regenerację przed kolejnym sezonem.

W chwili obecnej zarząd planuje przeprowadzić remont naszego boiska, które jest w kiepskim stanie. Niestety potrzebujemy na to około 10 000zł ...co obecnie przekracza nasze możliwości finansowe. W związku z tym szukamy sponsorów do naszego klubu. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez facebooka lub na adres info@tpswinogrady.pl

Jednocześnie postanowiliśmy przygotować getry oraz koszulki klubowe, które będą "cegiełkami" na rzecz remontu boiska. Chętni mogą je zamawiać przez trenerów i kierowników drużyn. Można je też zamawiać pisząc do nas na adres info@tpswinogrady.pl lub przez facebooka.

Liczy się każda złotówka.
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc

Zarząd TPS Winogrady

Zobacz więcej
Zdjęcie użytkownika TPS Winogrady.

Nie marnujemy czasu i już teraz szukamy zawodników do drużyny seniorów na przyszły sezon. Interesują nas zawodnicy z ligowym doświadczeniem, szczególnie z wyższych lig. Szukamy również młodzieżowców do pierwszej drużyny z roczników 1997-2001, z doświadczeniem w rozgrywkach seniorskich i juniorskich. Prosimy o kontakt na fb lub mailowo. Treningi zaczynamy w drugiej połowie lipca

W niedzielę meczem z Sokołem Pniewy zespół juniorów młodszych zakończył rozgrywki ligowe. Wypad do Pniew był udany, zwłaszcza, że nasza drużyna wygrała aż 6:0. Gra całego zespołu mogła się podobać, a przede wszystkim skrzydeł, które funkcjonowały dzisiaj perfekcyjnie. Bramki dla Tps strzelali: Juskowiak, Michalak, Szeląg 2x, Wójcik i Sz. Mikołajczak. Dzięki chłopaki za cały sezon!

Efektownie kończymy sezon wygrywając 3:1 w Komornikach. Bramki: Lulka, Maćkowiak, Nowak. Pierwsza połowa kiepska w naszym wykonaniu i przegrywamy 0:1. Na szczęście trener Ścisłowski, który zastępował trenera Janyge, odpowiednio zmotywował drużynę w przerwie i w drugiej połowie nie daliśmy rywalom żadnych szans. Skład: Karliński, Swoboda, Maćkowiak, Czerniawski, Nowacki, Gogut, Lulka, Frąckowiak, Ciekalski, Okonowski, Jaś. Z ławki weszli: Cofta, Nowak, Bania. Warto wspomnieć że po pierwszej bramce była "kołyska" dla kolejnego ojca w drużynie - Krystiana Swobody.
Kończymy sezon na trzecim miejscu z rekordową ilością punktów i wygranych meczów!

Jutro ostatni akord sezonu 2016/2017. Już teraz wiadomo że to dobry sezon dla pierwszej drużyny, ale może być jeszcze lepszy! Wszystko wskazuje na to że jeśli dziś wygramy z Wielkopolską Komorniki to możemy ten sezon skończyć na podium. Początek meczu w Komornikach o 16:00. Trzymajcie kciuki!

TPS Winogrady udostępnił(a) post użytkownika peryferiafutbolu.pl.