Mecz towarzyski

Data: sobota, 10 luty 2018 10:00

Lokalizacja: Poznań Śródka

W sobotni mroźny ranek na boisku na Śródce spotkały się drużyny TPS Winogrady oraz Akademia Reissa.

Obie drużyny walczą o wejście do ligi okręgowej i po rundzie jesiennej są na miejscacpremiowanych awansem. Od początku mecz toczył się w niezły tempie i był bardzo wyrównany. Dało się jednak zauważyć że do ligi jest jeszcze sporo czasu bo w grze było sporo niedokładności. Po jednym z nieporozumień w szeregach TPS na prowadzenie wyszła drużyna Akademii Reissa. Po zdobyciu bramki Akademia nieco się cofnęła próbując podwyższyć z kontrataku. TPS był bardzo zdeterminowany aby wyrównać ale brakowało dokładności i skuteczności. Wreszcie pod koniec pierwszej połowy bramkę wyrównującą dla TPS zdobył Piotr Paukszteło i wynikiem remisowym zakończyła się pierwsza połowa

W drugiej połowie mecz nadal był wyrównany, ale z każdą minutą widać było przewagę TPS, szczególnie jeśli chodzi o przewagę fizyczną. Na pewno wpływ na to mógł mieć fakt że drużyna z Winograd miała znacznie więcej zawodników rezerwowych. Akademia miała swoje szanse na drugą bramkę ale finalnie gol padł dla TPS. Po dośrodkowaniu w zamieszaniu podbramkowym bramkę z bliska strzelił zawodnik testowany. Końcówka meczu to już wyraźna dominacja Winograd którzy mogli "dobić rywala" ale znów zabrakło skuteczności w kilku stuprocentowych sytuacjach. Mecz zakończył sie wynikiem 2:1 dla TPS Winogrady